Powitanie nowego roku szkolnego ze spektaklem "Popieluszka" w UCK

Data wydarzenia 02-09-2021

Uniwersyteckie Centrum Kultury, Fundacja Dusza Świata oraz twórcy zapraszają w czwartek, 2 września, o godzinie 17.00 na pokaz spektaklu dla dzieci „Popieluszka”. Wejściówki są bezpłatne, ale ich liczba jest ograniczona.

Spektakl "Popieluszka" według baśni Janiny Porazińskiej przygotowali artyści teatru i muzycy: Paulina Karczewska, Kamila Papaj, Marek Papaj i Zbigniew Rusiłowicz.

Zainteresowani już mogą rezerwować miejsca przez stronę: kamyknadrodze.pl/produkt/bilet-na-spektakl-popieluszka/

Wejściówki są bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych, ale ich liczba jest ograniczona. Na wszystkich wydarzeniach odbywających się w UCK obowiązuje reżim sanitarny: maski, dezynfekcja rąk, odstępy między uczestnikami.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Dusza Świata, a partnerem Uniwersytet w Białymstoku/Uniwersyteckie Centrum Kultury.

Więcej szczegółów można znaleźć na na stronie: https://www.facebook.com/events