Pracownicy UwB otrzymali odznaczenia państwowe

Data wydarzenia 21-12-2016

Na posiedzeniu Senatu UwB w dniu 21 grudnia 2016 r. wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski wręczył odznaczenia państwowe pracownikom Uniwersytetu w Białymstoku. Medale i krzyże zasługi tym razem przyznano 24 osobom, dziś podczas uroczystości odebrało je 21 osób.
Srebrny Krzyż Zasługi otrzymała dr hab. Marzanna Maria Morozewicz, prof. UwB, Wydział Pedagogiki i Psychologii. Medal Srebrny za Długoletnią Służbę otrzymał dr Artur Korniłowicz, Wydział Matematyki i Informatyki.

Medale Komisji Edukacji Narodowej decyzją Ministra Edukacji Narodowej, za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, przyznano:
Wydział Biologiczno-Chemiczny: dr hab. Agata Narcyza Banaszek, dr hab. Andrzej Kazimierz Gębczyński, dr hab. Joanna Karpińska, prof. UwB; mgr Wiesław Mikucki, dr Piotr Zieliński.

Wydział Filolgiczny: mgr Ewa Maria Majewska, dr hab. Alicja Pelagia Kisielewska, prof. UwB; dr Walentyna Mieszkowska, dr Agata Joanna Rozumko, dr Edyta Dagmara Wajda, prof. dr hab. Andrzej Maziewski.

Wydział Historyczno-Socjologiczny: dr Jan Sławomir Godlewski, prof. dr hab. Wioletta Małgorzata Kowalska, dr Tomasz Mojsik, dr Tomasz Wesołowski, dr hab. Adam Miodowski.

Wydział Pedagogiki i Psychologii: dr hab. Katarzyna Borawska-Kalbarczyk, dr hab. Elżbieta Jaszczyszyn, prof. UwB;  dr hab. Andrzej Kisielewski, dr Katarzyna Nadachewicz, dr Monika Zińczuk,

Wydział Prawa: prof. dr hab. Emil Walenty Pływaczewski.

Srerdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

Galeria zdjęć z uroczystości: tutaj