Rekrutacja Erasmus+

W jednostkach Uniwersytetu w Białymstoku aktualnie trwa rekrutacja na wyjazdy na studia oraz praktyki w ramach programu Erasmus+.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane programem na spotkanie informacyjne dotyczące wyjazdów na studia oraz praktyki zagraniczne, które odbędzie się online za pośrednictwem platformy MS Teams w dniu 28.02.2021 r. o godzinie 11:00.

Spotkanie poprowadzą pracownicy Działu Współpracy Międzynarodowej (DWM), odpowiedzialni za wyjazdy studentów na studia oraz praktyki.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje odnośnie rekrutacji oraz realizacji wyjazdów w ramach programu Erasmus+.

Link do rejestracji na spotkanie został rozesłany wszystkim studentom UwB za pośrednictwem systemu USOSweb.

Serdecznie zapraszamy!

Fot.: Donata Wojczulis