Uroczystości związane z upamiętnieniem prof. E. Feliksiak. prof. H. Krukowskiej, prof. B. Nowowiejskiego

Wydział Filologiczny Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w uroczystościach związanych z nadaniem imienia salom wykładowym prof. prof. Elżbiety Feliksiak, Haliny Krukowskiej i Bogusława Nowowiejskiego, które rozpoczną się 28 kwietnia (czwartek) o godz. 9.00 w głównym budynku Wydziału przy pl. NZS.

Uroczystościom będzie towarzyszyć sesja naukowa poświęcona wspomnianym trzem osobistościom Białostockiego Środowiska Filologicznego.

Udział w konferencji będzie możliwy także on-line za pośrednictwem platformy MS Teams.

Wydział Filologiczny zaprasza również na „wieczór wspomnień” do Książnicy Podlaskiej! Wszystkie „wspomnieniowe” głosy będą ważne i także zostaną zarejestrowane. Z pewnością będzie to popołudnie spędzone w miłej atmosferze, również m.in. przy dźwiękach muzyki…

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu w Białymstoku prof. dr. hab. Roberta W. Ciborowskiego.

Wydarzenie towarzyszy obchodom XXV-lecia Uniwersytetu w Białymstoku.