Zapraszamy na wykład o historii najnowszej Litwy w ramach projektu "Wesprzyj maturzystę" na wileńskim wydziale UwB

Data wydarzenia 30-03-2017

7 kwietnia na Wydziale Ekonomiczno-Informatycznym UwB w Wilnie odbędzie się wykład poświęcony najnowszej historii Litwy. Wykład odbędzie się w ramach projektu „Wesprzyj maturzystę”.

- To inicjatywa Wydziału Ekonomiczno – Informatycznego w Wilnie Uniwersytetu w Białymstoku. Ma ona na celu odciążyć przemęczonych maturzystów i wesprzeć ich w przygotowywaniu się do egzaminu poprzez repetytorium z wybranych zagadnień historii najnowszej – wyjaśnia dr hab. Mieczysława Zdanowicz, dziekan Wydziału Ekonomiczno – Informatycznego w Wilnie.

Wykładowcy Uniwersytetu w Białymstoku: dr Tomasz Dubowski i dr Lech Jamróz opracują i przedstawią w formie prezentacji wybrane zagadnienia z najnowszych dziejów Litwy, wchodzące w zakres egzaminu z historii. Przygotowany materiał zostanie rozesłany do każdej szkoły.

Na wykład zapraszamy maturzystów oraz nauczycieli. Odbędzie się on 7 kwietnia o godz. 12 na Wydziale Ekonomiczno – Informatycznym UwB w Wilnie, ul. Kalwaryjska 135, IV piętro.