Biuro Karier

Wielka Rekrutacja do EY Polska

Ty też chodź po swoje wszystko - Trwa największa rekrutacja w roku do EY!

Teraz jest najlepszy moment, by rozpocząć swoją karierę w EY. Na studentów i absolwentów czekają oferty w prawie każdym zespole. Bez względu na to, czy interesujesz się audytem, doradztwem podatkowym, strategią i transakcjami czy consultingiem – na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Na kandydatów czekają prestiżowe projekty, eksperci z każdej biznesowej dziedziny - zawsze gotowi do pomocy, oferta szkoleń, do samodzielnego dopasowania do swoich potrzeb oraz dedykowany career counselor, czuwający nad rozwojem.

Pełną ofertę i szczegółowe informacje można znaleźć na zacznijpoziomwyzej.pl

Zapraszamy do aplikowania do 15 kwietnia 2022.

EY pomaga przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Mamy zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne. Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.