Biuro Karier

Zdobądź bilety na Women in Tech

Konferencja Women in Tech odbędzie się w dn. 8 - 9 grudnia 2020 r. po raz pierwszy online.

Wydarzenie zostanie otwarte przez Mariyę Gabriel, Komisarz UE dc.Innowacji, Badań, Edukacji i Młodzieży. Wezmą w nim udział znakomici mówcy
z całego świat, m.in., prof. Jennifer Widom, dziekan School of Engineering na Uniwersytecie Stanforda. Przez dwa dni odbędzie się  w jego ramach maraton tech-talków na najważniejsze tematy związane z nowymi technologiami, specjalistyczne warsztaty, spotkania z inspirującymi postaciami świata high-tech, indywidualne sesje mentoringowe i liczne wydarzenia towarzyszące. Studenci będą mogli wziąć też udział w Targach Kariery.

Dołożyliśmy starań, aby program merytoryczny był mądry i rozwojowy, a także stwarzał okazję do niezwykle utrudnionego w tym roku networkingu i kontaktów osobistych, poszukiwania praktyk, pierwszej pracy czy też doradztwa karierowego.

Więcej informacji: https://womenintechsummit.pl/