Mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19 na Wydziale Historii i Stosunków Międzynarodowych

Data wydarzenia 08-12-2021

W dniach 8-10 grudnia 2021 r. na Wydziale Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu w Białymstoku działał będzie mobilny punkt szczepień przeciw COVID-19. Z tej oferty może skorzystać każdy chętny.

Szczepienia będą prowadzone w następujących godzinach:

• 8 grudnia (środa) – od 15.00 do 17.00
  • 9 grudnia (czwartek) – od 12.00 do 14.00
  • 10 grudnia (piątek) – od 8.00 do 10.00

Mobilny punkt szczepień będzie działał w sali 46, która znajduje się na parterze siedziby Wydziału przy ul. Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1.

Punkt szczepień jest organizowany we współpracy z Centrum Medycznym Revita. Oferowane preparaty to Pfizer, Johnson&Johnson lub Moderna. Aby skorzystać ze szczepienia w mobilnym punkcie należy posiadać skierowanie w systemie e-pacjent.

Osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia i otrzymały podstawową serię szczepień, będą mogły przyjąć dawkę przypominającą.

Dodatkowo pracownicy uniwersytetu będą mogli skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciw grypie. Więcej informacji na stronie Ministerstwa Zdrowia.