Data wydarzenia 12-02-2021

12 lutego 2021 roku w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych rozpoczyna się kurs z języka angielskiego przygotowujący do egzaminu IELTS. Chętni mogą się już zapisywać. W czerwcu będzie możliwość podejścia do egzaminu.

IELTS (International English Language Testing System) organizowany przez British Council to najpopularniejszy na świecie test sprawdzający poziom znajomości języka angielskiego. IELTS test jest akceptowany przez ponad 10 tys. organizacji ( to m.in. szkoły, uczelnie, instytucje rządowe, międzynarodowe firmy) w ponad 140 krajach, w tym w Polsce.

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych zaprasza na kurs przygotowujący do egzaminu IELTS. Zajęcia rozpoczną się 12 lutego 2021 roku. Zapisy trwają. Na kurs mogą zgłaszać się studenci, doktoranci i pracownicy UwB oraz osoby spoza uczelni.

Termin zajęć: piątki, od 12.02.2021 do 04.06.2021, godz. 17 -19.15

Miejsce zajęć: zajęcia w formie zdalnej na platformie ZOOM

12.06.2021 będzie możliwość podejścia do egzaminu IELTS w siedzibie UwB.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://uwb.edu.pl/ielts