Zapraszamy na uroczysty koncert z okazji 25-lecia Uniwersytetu w Białymstoku!

Data wydarzenia 30-06-2022

Serdecznie zapraszamy pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu w Białymstoku na uroczysty koncert z okazji jubileuszu naszej Uczelni. Koncert odbędzie się 30 czerwca 2022 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku (ul. Odeska 1).

W programie m.in.:

- wręczenie tytułów Ambasadora Uniwersytetu w Białymstoku
- koncert Karoliny Cichej z zespołem.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego na adres: koncert@uwb.edu.pl najpóźniej do 27 czerwca (poniedziałek, do godz. 23.59).

Będą honorowane wyłącznie maile nadesłane z adresu z domeną  @uwb.edu.pl.

Prosimy o wpisanie w tytule maila: „ZGŁOSZENIE”; w treści prosimy o podanie IMIENIA I NAZWISKA.

Warunkiem udziału w koncercie będzie otrzymanie mailowego potwierdzenia rezerwacji. Potwierdzenia rezerwacji zostaną przesłane 28 czerwca.

Informujemy, że w przypadku niewyczerpania miejsc przez zaproszonych gości, pracowników, doktorantów i studentów UwB, w koncercie będą mogły wziąć udział także osoby towarzyszące. Zainteresowanych dodatkowym miejscem dla osoby towarzyszącej prosimy o wpisanie w tytule maila „ZGŁOSZENIE + 1”.

Więcej informacji o tytule Ambasadora Uniwersytetu w Białymstoku

Więcej informacji o Karolinie Cichej