10. Festiwal Literacki Zebrane

Data wydarzenia 09-10-2019

Już po raz dziesiąty Stowarzyszenie Fabryka Bestsellerów we współpracy m.in. z Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu w Białymstoku i Kolegium Literaturoznawstwa ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników literatury na Festiwal Literacki Zebrane. Impreza odbędzie się w dniach 9-15 października 2019 w Zmianie Klimatu.

Festiwal potrwa aż 7 dni! Organizatorzy przygotowali 9 spotkań z pisarzami oraz ekspertami. Nie zabraknie też dobrej muzyki - w tym roku wystąpi zespół Voo Voo. Jak zwykle wydarzeniu towarzyszyć będą nowości, premiery, gorące dyskusje. Na stoisku TaniaKsiazka.pl, jednej z największych polskich księgarni internetowych, będzie można nabyć w atrakcyjnej cenie pozycje wszystkich zaproszonych na festiwal gości.

Dyrektorem artystycznym festiwalu jest dr hab. Marek Kochanowski, prof. UwB

Więcej informacji oraz program na stronie internetowej.