Audiobooki – trzecie medium w bibliotece - wykład

Data wydarzenia 07-05-2018

Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia zaprasza na spotkanie w ramach cyklu „Podlaskie Forum Bibliotekarzy”, które odbędzie się 9 maja 2018 r. o godz. 12.00 w sali 2001 Wydziału Matematyki i Informatyki UwB przy ul. Ciołkowskiego 1M (kampus). Wykład: Audiobooki – trzecie medium w bibliotece wygłosi Piotr Marcinkowski z Aleph Polska.

Spotkanie odbędzie się w Tygodniu Bibliotek, organizowanym po raz piętnasty przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Celem programu jest podkreślenie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększenie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowanie książką szerokich kręgów społeczeństwa. Tegoroczna edycja Tygodnia Bibliotek 2018 odbywa się pod hasłem „(Do)Wolność Czytania".