Białostockie Talenty XXI wieku

Data wydarzenia 08-12-2016

Prof. Robert Ciborowski, rektor UwB, odebrał specjalne podziękowania od Prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego - za pomoc i zaangażowanie naszej uczelni w realizację programu Białostockie Talenty XXI wieku.

Białostockie Talenty XXI wieku to program adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych miasta Białegostoku, szczególnie uzdolnionych w obszarze nauk matematyczno-przyrodniczych. Celem projektu jest wspomaganie młodych ludzi w rozwoju, wspieranie innowacyjnych form pracy z uczniem, promowanie współpracy młodzieży oraz szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych miasta Białegostoku z wiodącymi uczelniami.

Jest nam bardzo miło, że możemy uczestniczyć w tym programie - praca z uczniami objętymi wsparciem w ramach Białostockich Talentów - to czysta przyjemność!