Budżet Obywatelski - razem dla Uniwersytetu w Białymstoku

Data wydarzenia 15-10-2021

Od dziś (1 października) można głosować na projekty Budżetu Obywatelskiego 2022. Jest wśród nich inwestycja bardzo ważna dla Uniwersytetu w Białymstoku: budowa kanalizacji deszczowej w ul. Elektrycznej. Warto poprzeć właśnie ten projekt. Głosowanie potrwa do 15 października. Może wziąć w nim udział każdy mieszkaniec Białegostoku.

Inwestycja: Budowa kanalizacji deszczowej w ul. Elektrycznej znalazła się wśród projektów ogólnomiejskich (M02). Dotyczy ona budowy kanału deszczowego, odprowadzającego wody opadowe z odcinka od ul. Mickiewicza do rzeki Białej. Inwestycja została wstępnie wyceniona na ponad 819 tys. zł. Jest dla naszego uniwersytetu bardzo ważna, ponieważ do kanału mógłby zostać przyłączony Wydział Prawa UwB.

Drodzy studenci, pracownicy i sympatycy naszej uczelni - warto oddać głos właśnie na ten projekt!

Głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022 rozpoczęło się dzisiaj (1 października) i potrwa do 15 października. Jedna osoba może wskazać maksymalnie cztery projekty z dowolnej kategorii.

Głosować można przez internet karta do głosowania albo oddać głos w wersji papierowej.

Wypełnioną ankietę można oddać w:

- Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego przy ul. Słonimskiej 1,

- Departamencie Obsługi Mieszkańców przy ul. J. K. Branickiego 3/5,

- Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Św. Rocha 3,

- w mobilnym punkcie konsultacyjnym.