Charytatywny koncert Chóru UwB

Data wydarzenia 13-12-2017

Tradycyjnie jak co roku pragniemy Państwa zaprosić na koncert charytatywny na rzecz Placówki Opiekuńczo–Wychowawczej im. dr Ireny Białówny w Białymstoku, który odbędzie się 17 grudnia o godzinie 17:00 w Auli Widowiskowej Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Bilety-cegiełki w cenie 10 zł będą do nabycia przy wejściu na Aulę.

Program koncertu:
- Występ Plastusiowego Chórku z Przedszkola Samorządowego nr 53 im. Marii Kownackiej "Plastuś" w Białymstoku pod opieką Doroty Pękackiej oraz Joanny Kopeć,
- Pastorałka wg Leona Schillera w wykonaniu Studenckiego Koła Teatralnego "StuKoT" z Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB pod opieką mgr Marioli Wojtkiewicz.
- Jarmark świąteczny,
- Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Akademickiego Uniwersytetu w Białymstoku pod dyr. prof. Edwarda Kulikowskiego.