„Handel ludźmi. Zagrożenie współczesnego bezpieczeństwa”

Data wydarzenia 17-03-2017
20 marca, o godz. 8.30 na Wydziale Historyczno-Socjologicznym UwB odbędzie się konferencja pt. „Handel ludźmi. Zagrożenie współczesnego bezpieczeństwa”. W programie m.in.: przedstawienie i omówienie problematyki handlu ludźmi, a także świadomości zagrożenia i sposobów zabezpieczenia się przed zagrożeniem w czasie zagranicznych wyjazdów; praktyczna strona problemu, prawna strona problemu, omówienie tematyki z uwagi na kryzys migracyjny oraz sytuację na Bliskim Wschodzie.

Organizatorami wydarzenia są: Instytut Historii i Nauk Politycznych Uniwersytetu w Białymstoku – Zakład Bezpieczeństwa Międzynarodowego; Komenda Miejska Policji w Białymstoku – Wydział Prewencji; Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie – Wydział Bezpieczeństwa Wewnętrznego; Fundacja El Karama; Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku; Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie oraz Europejskie Towarzystwo Rozwoju Kompetencji Społecznych im. Johna Deweya.

Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych! Zapraszamy!