I miejsce w konkursie fotograficznym SUP „Kolory Życia”

Data wydarzenia 30-05-2016
Mgr Aldona Węglarz, pracownik Działu Programów Międzynarodowych i Współpracy z Zagranicą, zajęła I i III trzecie miejsce w konkursie fotograficznym Sieci Uniwersytetów Pogranicza „Kolory Życia”. Celem konkursu było ukazanie piękna przyrody, pełni życia i bogactwa krajów Sieci Uniwersytetów Pogranicza. Organizatorem konkursu była Rosyjska Akademia Gospodarki Narodowej i Służby Cywilnej, Filia w Smoleńsku.

Aldona Węglarz jest cenionym fotografikiem-amatorem, który w swoich pracach ukazuje piękno Podlasia, Warmii i Mazur, ich przyrody i unikalnych zabytków. Specjalizuje się w szczególności w mikrofotografii roślin i zwierząt.
Nasz pracownik został nagrodzony za zdjęcia ogrodu Pałacu Branickich oraz zwierząt.

Jej zdjęcia można oglądać również na fotoblogu, pod adresem:  aldi76.flog.pl

Gratulujemy!