Jak nie utonąć w cyberświecie

Data wydarzenia 06-04-2017

11 kwietnia Wydział Pedagogiki i Psychologii UwB zaprasza na "Dzień z edukacją medialną". Program podzielony został na dwa bloki: wykładowy, otwarty dla wszystkich zainteresowanych i warsztatowy, skierowany przede wszystkim do studentów I roku pedagogiki.

Cześć wykładowa rozpocznie się o godz. 10.15 w auli C02 w budynku Wydziału Pedagogiki i Psychologii przy ul. Świerkowej 20. Podejmowane tematy dotyczyć będą szans i zagrożeń, jakie niesie ze sobą zanurzenie się w cyberświat. Wystąpi m.in. Krzysztof Kasjaniuk, specjalista z wydziału ds. Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Warsztaty zaplanowane są od godz. 13.45. Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona – konieczna jest wcześniejsza rezerwacja mailowa osób zainteresowanych udziałem.

Program „Dnia z edukacją medialną” i szczegółowe informacje na załączonym plakacie.