Kolejne z cyklu spotkań z ludźmi sukcesu w Instytucie Biologii UwB

Data wydarzenia 26-01-2016

Adam Walicki będzie gościem kolejnego spotkania z ludźmi sukcesu, jakie organizuje swoim studentom Instytut Biologii Uniwersytetu w Białymstoku.  Władze jednostki chcą w ten sposób pomóc żakom w planowaniu kariery zawodowej i aktywnym poszukiwaniu pracy.

Adam Walicki jest doradcą marketingowym i trenerem w zakresie zarządzania marketingowego, promocji i komunikacji  marketingowej, w tym PR. Jest też związany z kilkoma organizacjami pozarządowymi, m.in. Fundacją Przyszłości Obszarów Chronionych – Instytutem Kronenberga,  której celem jest programowanie rozwoju obszarów przyrodniczo i kulturowo cennych. Adam Walicki jest również członkiem zarządu Instytutu Badań i Analiz VIVADE, który zajmuje się realizacją badań społecznych i gospodarczych oraz przygotowywaniem strategii rozwoju dla firm i organizacji. Brał udział w wielu programach badawczych, jest współautorem opracowań analitycznych dotyczących rynku pracy, sektorów gospodarki i klastrów.

Spotkanie odbędzie się 26 stycznia 2016 r. (wtorek) o godz. 13:15 w sali 2058 budynku Instytutu Biologii UwB (ul. Ciołkowskiego 1J)

Comiesięczne spotkania z ludźmi sukcesu w Instytucie Biologii mają pomóc studentom lepiej zorientować się w rynku pracy, poznać potrzeby i oczekiwania różnych pracodawców i nawiązać z nimi bezpośrednie kontakty.

Więcej informacji pod adresem: http://biologia.biol-chem.uwb.edu.pl/aktualnosci/aktywne-poszukiwanie-pracy-spotkanie-w-instytucie-biologii-26/