Komunikat o zawieszeniu zajęć dydaktycznych

Data wydarzenia 11-03-2020

W związku z decyzją wiceprezesa Rady Ministrów, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina, Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Robert W. Ciborowski informuje o zawieszeniu zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie w Białymstoku od 12 do 25 marca, w tym zajęć realizowanych zdalnie.

Decyzja nie dotyczy pozostałych aktywności uczelni, w szczególności realizacji badań naukowych, działalności administracyjnej i organizacyjnej.

Prosimy o zapoznanie się z aktualizacją z dnia 13.03.20 r. w sprawie kształcenia zdalnego.

Aktualizacja z dnia 23.03.2020 r.

W związku z decyzją wiceprezesa Rady Ministrów, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina, Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Robert W. Ciborowski informuje o zawieszeniu zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie w Białymstoku do 10 kwietnia 2020 r.

Więcej na ten temat.