Mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19 na Wydziale Historii i Stosunków Międzynarodowych

W każdy czwartek (10, 17, 24 II) oraz piątek (11, 18, 25 II) sesji zimowej 2022 roku na Wydziale Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu w Białymstoku działał będzie mobilny punkt szczepień przeciw COVID-19. Z oferty może skorzystać każdy chętny.

Szczepienia będą prowadzone w  godzinach 10.00 – 12.00 w sali 48, która znajduje się na parterze siedziby Wydziału przy pl. Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1.

Aby skorzystać ze szczepienia w mobilnym punkcie należy posiadać skierowanie w systemie e-pacjent. Oferowane preparaty to Pfizer, Johnson&Johnson lub Moderna. Osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia i otrzymały podstawową serię szczepień, będą mogły przyjąć dawkę przypominającą. Dodatkowo pracownicy Uniwersytetu będą mogli skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciw grypie.

Punkt szczepień jest organizowany we współpracy z Centrum Medycznym Revita. Więcej informacji na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia.