Od 5 maja będzie można wypożyczać książki z Biblioteki Uniwersyteckiej

Od 5 maja 2020 r. czynna będzie Wypożyczalnia Biblioteki Uniwersyteckiej w Kampusie UwB (budynek Wydziału Chemii przy ul. K. Ciołkowskiego 1K).

Wypożyczalnia będzie pracować od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00-15.00 oraz w piątek w godzinach 9.00-12.00.

Zamawianie książek jest możliwe wyłącznie przez system biblioteczny, mailowo (email: wypozyczalnia@uwb.edu.pl) lub telefonicznie (tel. 85 745 76 82) w godzinach pracy Wypożyczalni.

Odbiór książek będzie się odbywał po uprzednim uzgodnieniu terminu mailowo lub telefonicznie.

Za okres, kiedy nie było możliwości zwrotu książek (tj. od 12 marca), opłaty za przetrzymane książki nie są naliczane.

Od 11 maja czynne będą Wypożyczalnie Bibliotek Specjalistycznych: Ekonomicznej, Pedagogicznej i Prawniczej. Szczegółowy harmonogram ich pracy zostanie podany w późniejszym terminie.