Projekt „Prawo jest EKO” zostanie zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023

Znane są już wyniki głosowania na pomysły zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego 2023. Wśród projektów ogólnomiejskich, które dzięki głosom mieszkańców Białegostoku zostaną zrealizowane, znalazł się projekt pt. „Prawo jest EKO. Budowa kanalizacji deszczowej w ul. Elektrycznej”. To inwestycja, na której skorzysta m.in. Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Projekt „Prawo jest EKO. Budowa kanalizacji deszczowej w ul. Elektrycznej” o wartości 2 mln zł zajął 3. miejsce pod względem liczby oddanych ważnych głosów. Wsparło go aż 8291 białostoczan. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Projekt obejmuje budowę kanału deszczowego w ul. Elektrycznej na odcinku od ul. Adama Mickiewicza do rzeki Białej. Jest to bardzo ważna inwestycja dla Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Dzięki niej będzie możliwość bezpiecznego i ekologicznego odprowadzania wód opadowych.