Przedstawiciele NAWA z wizytą na UwB

Uniwersytet w Białymstoku gościł przedstawicieli Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA): Radosława Wojnowskiego - kierownika Pionu Komunikacji i Promocji oraz dr Joannę Jancz - specjalistę Pionu Komunikacji i Promocji. UwB reprezentowały prof. Izabela Święcicka - prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej, dr Zofia Karczewska - pełnomocnik rektora ds. umiędzynarodowienia oraz Anna Maj – kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej.

Podczas spotkania przedstawiciele NAWA zaprezentowali nową ofertę projektów międzynarodowych, staży, wirtualnych targów i programów stypendialnych. Omówili także możliwości realizacji wymiany międzynarodowej w dobie pandemii oraz działania podjęte przez Agencję w celu umożliwienia uczelniom i ich pracownikom pozyskiwania środków na działania związane z internacjonalizacją.