Przyszłość Ukrainy, Rosji i Europy - WHiSM zaprasza na spotkanie z politolożkami ze Lwowa

Data wydarzenia 30-03-2022

Wydział Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza w środę, 30 marca na spotkanie z dr Natalią Lukacz i dr Dominiką Rosłoń, przedstawicielkami Katedry Politologii i Stosunków Międzynarodowych Politechniki Lwowskiej. Tematem wydarzenia będzie "Przyszłość Ukrainy, Rosji i Europy".

Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.45 w auli Wydziału Historii i Stosunków Międzynarodowych przy pl. NZS 1. W wydarzeniu mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani.

Dr Natalia Lukacz i dr Dominika Rosłoń pracują w Katedrze Politologii i Stosunków Międzynarodowych Politechniki Lwowskiej, z którą Uniwersytet w Białymstoku ma podpisaną umowę partnerską.