Rekrutacja pracowników do programu Erasmus+

Od 14 października do 4 listopada 2022 r. będzie trwała rekrutacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ do krajów Unii Europejskiej i krajów stowarzyszonych (KA 131) w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych (STA) oraz w celach szkoleniowych (STT) na rok akademicki 2022/2023.

Formularz zgłoszeniowy oraz Mobility Agreement (zaakceptowany przez wszystkie wskazane w dokumencie strony) należy składać osobiście w Dziale Współpracy Międzynarodowej przy ul. Świerkowej 20B (pokój 11) lub drogą mailową: incoming@uwb.edu.pl - wyjazdy typu STA albo e.szpiganowicz@uwb.edu.pl - wyjazdy typu STT.

Nowe zasady kwalifikacji pracowników oraz wzory dokumentów są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładkach: Wykłady, Szkolenia.