Rektor elekt: Dziękuję za zaufanie

Szanowni Państwo, Drodzy Współpracownicy, Studenci i Doktoranci,

głosami przedstawicieli wspólnoty naszej Uczelni zostałem ponownie wybrany na rektora Uniwersytetu w Białymstoku. Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście. Postaram się go nie zawieść i zrobię wszystko, by najbliższe 4 lata były dla Uniwersytetu czasem rozwoju i umacniania pozycji na naukowej i dydaktycznej mapie Polski i świata.

Jednocześnie deklaruję, że będę nadal z uwagą wsłuchiwał się w Wasz głos. Jestem zdania, że zarządzanie uczelnią wymaga pełnej otwartości i transparentności, a przede wszystkim mądrego wykorzystania potencjału jej pracowników, doktorantów i studentów. Zapewniam, że Państwa pomysły, oczekiwania i potrzeby będą dla mnie ważne, a mój gabinet będzie otwarty dla wszystkich, którzy chcieliby ze mną o nich porozmawiać. Zachęcam też do kontaktu mailowego – zawsze starałem się na bieżąco odpowiadać na kierowaną do mnie korespondencję w sprawach Uczelni i to się nie zmieni. Jestem przekonany, że Państwa kreatywność będzie impulsem dla wielu działań, jakie wspólnie zrealizujemy z pożytkiem dla Uniwersytetu w Białymstoku.

Prof. Robert Ciborowski
rektor elekt Uniwersytetu w Białymstoku