Salon maturzystów odwiedził UwB

Data wydarzenia 07-09-2018

7 września w Kampusie UwB już po raz kolejny odbył się Salon Maturzystów organizowany przez wydawnictwo Perspektywy. W gościnnych murach UwB swoją ofertę edukacyjną prezentowały nie tylko uczelnie z Białegostoku, ale z całej Polski.

Zainteresowaniem cieszyły się też prezentacje multimedialne poszczególnych uczelni i porady ekspertów OKE w Łomży na temat matury 2019.

Stoisko UwB tradycyjnie było oblegane. Pracownicy uczelni informowali o nowościach w ofercie edukacyjnej, a także radzili, co zdać na maturze, żeby dostać się na wybrany kierunek.

Można już mówić o „efekcie kampusu”, bowiem wiele osób było zainteresowanych studiowaniem w nowym obiekcie akademickim przy ul. Ciołkowskiego, właśnie ze względu na znakomite warunki jakie mają tam zapewnione kandydaci.