Spotkania, premiery, gorące dyskusje. We wtorek rozpoczyna się Festiwal Literacki Zebrane

Data wydarzenia 06-09-2022

Już po raz trzynasty Stowarzyszenie Fabryka Bestsellerów we współpracy m.in. z Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu w Białymstoku ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników literatury na Festiwal Literacki Zebrane. Impreza odbędzie się w dniach 6-10 września 2022 r. w Zmianie Klimatu przy ul. Warszawskiej 6. Wstęp wolny.

Festiwal potrwa aż pięć dni! Organizatorzy przygotowali wiele spotkań z pisarzami oraz ekspertami. Nie zabraknie też dobrej muzyki - w tym roku wystąpi Antoni Gralak.

Jak zwykle wydarzeniu towarzyszyć będą nowości, premiery, gorące dyskusje. Na stoisku TaniaKsiazka.pl, jednej z największych polskich księgarni internetowych, będzie można nabyć w atrakcyjnej cenie pozycje wszystkich zaproszonych na festiwal gości. Księgarnia jest sponsorem całego festiwalu. Dyrektorem artystycznym wydarzenia jest dr hab. Marek Kochanowski, prof. UwB z Wydziału Filologicznego.

Więcej informacji oraz program na: facebook.com/ZebraneFestiwalLiteracki

Program 13. Festiwalu Literackiego Zebrane:

6.09 (wtorek)

19:00 - spotkanie autorskie z Vincentem V. Severskim
(prowadzenie: Andrzej Bajguz)

Wstęp wolny!

Zadanie dofinansowano ze środków z budżetu Miasta Białystok.