Szczepienia przeciw COVID-19 dla nauczycieli akademickich

Zgodnie z informacją przekazaną przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, nauczyciele akademiccy będą mogli skorzystać ze szczepień przeciwko COVID-19 w pierwszym etapie rozpoczętej akcji szczepień, czyli od połowy stycznia 2021 r..

Zgodnie z harmonogramem przedstawionym przez Ministra Zdrowia w pierwszej kolejności ze szczepionek skorzystać może personel medyczny, a także pracownicy uczelni i studenci kierunków medycznych (tzw. „grupa zero”).

Nauczyciele akademiccy pozostałych uczelni znaleźli się w pierwszej grupie, która będzie mogła zapisywać się na szczepienia od połowy stycznia 2021 roku.

Informujemy, że procedura rejestracji dostępna jest na stronie: www.szczepimysie/procedura-szczepien-krok-po-kroku.