Tajniki pracy policyjnego laboratorium kryminalistycznego

Data wydarzenia 11-12-2015

Na kolejne z cyklu spotkań z pracodawcami zaprasza studentów Instytut Biologii Uniwersytetu w Białymstoku. Tym razem gościem będzie podinspektor mgr Jarosław Nowik.

Podinspektor Nowik jest chemikiem, absolwentem Wydziału Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Białymstoku. W 1998 roku został pracownikiem, a później funkcjonariuszem w Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, w Pracowni Chemii. W 2003 roku uzyskał uprawnienia biegłego do samodzielnego wydawania opinii z zakresu kryminalistycznych badań chemicznych, badań materiałów i urządzeń wybuchowych oraz badań na zawartość alkoholu w płynach ustrojowych. Od 2007 roku jest kierownikiem Pracowni Chemii Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Spotkanie odbędzie się 15 grudnia 2015 r. (wtorek) o godz. 13.30 w sali 2058 budynku Instytutu Biologii Uniwersytetu w Białymstoku przy ulicy Ciołkowskiego 1J.

Przygotowany przez Instytut Biologii cykl spotkań z pracodawcami z branż związanych z biologią i ochroną środowiska ma pomóc studentom tych kierunków w aktywnym poszukiwaniu pracy. Dla żaków to okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów z firmami i instytucjami, w których mogliby ubiegać się o praktyki, staże czy pracę.