#TimeToMove - czyli wszystko o wyjazdach ERASMUS+ na Wydziale Ekonomii i Finansów

Data wydarzenia 13-11-2019

ESN UwB zaprasza wszystkich studentów Uniwersytetu w Białymstoku na wydarzenie "Wyjazdy z Erasmus+ #TimeToMove", które odbędzie się 13 listopada w godzinach 16.30 - 20.00 na Wydziale Ekonomii i Finansów.

Zastanawiasz się jak to jest studiować za granicą? Myślisz, że jest to trudne do zrealizowania? Otóż nie! Z wyjazdów z Erasmus+ może z łatwością skorzystać każdy student. Semestr spędzony za granicą to niesamowita szansa na poznanie nowej kultury, inne spojrzenie na edukację, zdobycie przyjaciół z różnych części świata, możliwość podróżowania po Europie oraz doskonalenie umiejętności językowych.

O swoich wrażeniach z wymiany opowiedzą studenci UwB oraz zagraniczni studenci, którzy spędzają obecnie semestr w Białymstoku. Dowiesz się jak wygląda proces rekrutacji oraz jak dobrze zaplanować wyjazd. Ponadto, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w quizie oraz zdobyć atrakcyjne nagrody!

Więcej informacji na stronie Facebook.