Data wydarzenia 03-06-2019
W miniony weekend w hali sportowej UwB odbył się Turniej Sieci Uniwersytetów Pogranicza o Puchar Rektora Uniwersytetu w Białymstoku. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Grodzieńskiego Uniwersytetu Państwowego im. Janki Kupały, zaś drugie - zawodniczki Bałtyckiego Uniwersytetu Federalnego im. I. Kanta w Kaliningradzie. Drużyna Uniwersytetu w Białymstoku stanęła na najniższym stopniu podium zajmując trzecie miejsce. Czwarte miejsce przypadło Politechnice Białostockiej, a stawkę zamknął Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.

W imieniu rektora UwB puchary wręczył zwycięskim drużynom prof. Wojciech Śleszyński, prorektor ds. kształcenia.

Więcej informacji o Sieci Uniwersytetów Pogranicza (SUP) na stronie internetowej.