Uniwersytet w Białymstoku promował się w Luoyang Normal University w Chinach

Data wydarzenia 16-10-2020

16 października 2020 roku odbyło się w formie zdalnej spotkanie promujące ofertę edukacyjną Uniwersytetu w Białymstoku wśród studentów Luoyang Normal University w Chinach, z którym nasza uczelnia współpracuje od 2017 r.

Chińscy studenci mieli okazję uzyskać podstawowe informacje o Polsce, naszym województwie i Białymstoku, a także poznać bliżej największą podlaską szkołę wyższą. Na prośbę chińskiego partnera dr Konrad Szamryk z Wydziału Filologicznego UwB, przedstawił szczegółowo jednostki, których oferta cieszy się największym zainteresowaniem tj. Wydziału Prawa, Wydziału Nauk o Edukacji oraz Wydziału Filologicznego.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną nie można obecnie podjąć stacjonarnej nauki na Uniwersytecie w Białymstoku. Natomiast część studentów wyraziła chęć skorzystania z oferty UwB i uczestnictwa w zajęciach w sposób zdalny.

Strona Luoyang Normal University.