Wakacyjny obóz dla studentów I roku – Parlament Studencki UwB zaprasza na Zeruwkę

Data wydarzenia 28-08-2021

To obóz organizowany przez studentów dla nowych studentów. Chętni mogą już zapisywać się na Zeruwkę, która w tym roku potrwa od 28 sierpnia do 2 września. Studencki obóz to doskonała okazja, by poznać nowych znajomych i pewnie wkroczyć w akademickie życie.

Zeruwka to wspólna inicjatywa trzech białostockich uczelni publicznych: Uniwersytetu w Białymstoku, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i Politechniki Białostockiej. Tegoroczne spotkanie organizowane jest w Ośrodku Wczasowym Ostrów Pieckowski na Mazurach. Koszt to 500 zł.

 


Link do zapisów


- Zeruwka służy wprowadzeniu "pierwszaków" w życie akademickie. Podczas trwania obozu, dzięki szkoleniom przeplatanym zabawami, poznają oni podstawowe obowiązki i prawa panujące na uczelniach wyższych. To także świetna okazja do integracji oraz nawiązania nowych przyjaźni. Ze względu na deficyt obozowy w ubiegłym roku, do uczestnictwa w tej edycji zapraszamy też studentów po pierwszym roku – mówi Katarzyna Gdula, szefowa Parlamentu Studenckiego UwB, który zajmuje się organizacją obozu ze strony największej podlaskiej uczelni.  

Więcej informacji o Zeruwce można znaleźć na Facebooku:

https://www.facebook.com/zeruwka