Wizyta studyjna w University College London

Data wydarzenia 29-09-2019

Dr Katarzyna Łyszczarz – kwestor UwB oraz mgr Tomasz Zalewski – kanclerz naszej uczelni odbyli wizytę studyjną w University College London (UCL) Institute of Education. Wyjazd odbył się w dniach 29.09–05.10.2019 na zaproszenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu "Leaders in University Managment".

Celem wyjazdu studyjnego było zapoznanie się przedstawicieli kadry zarządzającej polskich uczelni z dobrymi praktykami w zarządzaniu systemem szkolnictwa wyższego oraz poznanie nowych kierunków zmian i trendów w obszarze m.in. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, rozwoju nowych metod edukacyjnych i kompetencji studentów oraz kadry akademickiej, internacjonalizacji uczelni czy komercjalizacji wyników badań.

Więcej o programie na stronie internetowej.

fot. Źródło