Wyjazd do Brukseli dla odważnych

Data wydarzenia 13-09-2016

Dwóch studentów UwB ma szansę wziąć udział w prestiżowej międzynarodowej konferencji „The Young European Council (YEC)”. Uniwersytet pokrywa koszty! Chętnych prosimy o zgłoszenia do 26.09. 2016 na adres: prorektor.wspolpraca@uwb.edu.pl.

Konferencja odbędzie się w dniach 7-11 listopada 2016 r. w Brukseli. Została objęta patronatem Parlamentu Europejskiego. Spotkanie adresowanie jest do wszystkich młodych osób, pasjonatów Unii Europejskiej, które chcą zabrać głos w sprawie jej przyszłości.

W mailu należy opisać jak wyjazd ten wzbogaci zarówno samego uczestnika, jak i delegujący go Uniwersytet w Białymstoku. Na tej podstawie rektor, dr hab. Robert Ciborowski, prof. UwB dokona wyboru dwóch najciekawszych odpowiedzi. W mailu należy też podać dane kontaktowe.

Osoby zainteresowanie uczestnictwem mogą zgłaszać swoje propozycje do sekretariatu prorektora ds. rozwoju i współpracy międzynarodowej albo elektronicznie na adres: prorektor.wspolpraca@uwb.edu.pl.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej http://younglead.eu/yec.