XVII Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki zawitał w Suwałkach

Data wydarzenia 22-05-2019

Podlaskie uczelnie zjawiły się dziś (22 maja 2019) w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach, żeby wspólnymi siłami szerzyć naukowe idee, intrygować i uczyć. Wszystko to miało miejsce w ramach XVII Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

Pracownicy Uniwersytetu w Białymstoku przygotowali stoiska pełne atrakcji, które cieszyły się niezwykłą popularnością wśród uczniów przybyłych z okolicznych szkół. Nie mogło zabraknąć również głodnych wiedzy dorosłych, którzy także mogli znaleźć coś dla siebie.

Hasło tegorocznego Festiwalu "Algorytmy rzeczywistości" starały się przybliżyć im uczelnie z całego regionu, uświadamiając, że algorytmy potrafią łączyć każdego z nas, niezależnie od wieku.

Na najbliższe dni przewidziane są kolejne festiwalowe atrakcje, tym razem na wszystkich uczelniach biorących udział w Festiwalu. Program i rejestracja dostępna jest na stronie http://podlaskifestiwal.pl/

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzeń w Suwałkach.