,,Znaleźć, zrozumieć, zaangażować"

Data wydarzenia 14-03-2017

Wydział Biologiczno-Chemiczny Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zaprasza na spotkanie z Panem Pawłem Koconem pt. „ZNALEŹĆ, ZROZUMIEĆ, ZAANGAŻOWAĆ – nowe formy promocji i marketingu na przykładzie działań Agencji Rynku Rolnego”.

Spotkanie odbędzie się w dn. 17 marca 2017 roku o godz. 14.30 w auli 2003, ul. Ciołkowskiego 1k, 15-245 Białystok (budynek Instytutu Chemii)

Pan Paweł Kocon jest obecnie Dyrektorem Biura Komunikacji Agencji Rynku Rolnego. Przez ostatni rok pan Kocon pracował w agencji MSLGroup jako PR manager, odpowiadał za komunikację tej agencji. Zrealizowane przez niego projekty w ramach MSLGroup dostały dwie nagrody SABRE w prestiżowym w branży konkursie organizowanym przez Holmes Report. Wcześniej był PR managerem i współzałożycielem Fun in Design – zaprojektuj wymarzone buty.

W latach 2008-2012 pracował w Grupie Pracuj.pl jako in-house internal communication expert, a w latach 2005-2008 był specjalistą ds. komunikacji w Kredyt Banku.