Absolwent Wydziału Matematyki UwB wśród laureatów konkursu na najlepszą pracę studencką z matematyki

Absolwent Wydziału Matematyki Uniwersytetu w Białymstoku Kordian Czyżewski zajął drugie miejsce w Konkursie im. Józefa Marcinkiewicza na najlepszą pracę studencką z matematyki w 2021 roku, przyznaną przez Oddział Toruński Polskiego Towarzystwa Matematycznego.

Nagrodzona praca pt. Częściowe izometrie w przestrzeniach Lp, to praca magisterska, której promotorem był dr hab. Bartosz Kwaśniewski, prof. UwB.

Kordian Czyżewski uzyskał w Konkursie im. Józefa Marcinkiewicza drugie miejsce i stanął na podium wraz ze studentami Uniwersytetu Warszawskiego, Jagiellońskiego, Wrocławskiego oraz Politechniki Warszawskiej i Wrocławskiej.