Kolejny gość u kognitywistów

Data wydarzenia 25-01-2017

Tyma razem w cyklu „Spotkania z kognitywistyką” zapraszamy 26 stycznia na wykład dr. n. med. Piotra Sobańca pt.: „Wpływ metody terapeutycznej EEG Biofeedback na wybrane funkcje poznawcze”.

Dr n. med. Piotr Sobaniec, reprezentujący Neuromaster – Podlaskie Centrum Neurofizjologii, od lat związany jest z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku oraz Kliniką Neurologii i Rehabilitacji Dziecięcej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego. Główne tematy badawcze jego prac dotyczą terapii dzieci z autyzmem, ADHD i zaburzeniami uczenia się. Pozostałe zainteresowania łączą diagnostykę neurofizjologiczną: jakościową EEG, ilościową QEEG i analizę potencjałów wywołanych EP i ERP.

Spotkanie odbędzie się 26 stycznia (czwartek) o godz. 17  na Wydziale Historyczno-Socjologicznym (Plac Uniwersytecki, sala 108A).