Międzynarodowe Targi Wiedzy, Edukacji i Kariery STUDIJOS 2020 w Wilnie

Data wydarzenia 11-02-2020

W centrum wystawienniczym LITEXPO w Wilnie odbyły się Międzynarodowe Targi Edukacyjne STUDIJOS 2020.

Corocznie kilkadziesiąt tysięcy maturzystów, uczniów i nauczycieli bierze udział w tym wydarzeniu. Podobnie jak w poprzednich latach swoją ofertę na targach zaprezentował Wydział Ekonomiczno-Informatyczny Filii Uniwersytetu w Białymstoku w Wilnie. Pierwszego dnia targów (6 lutego) odbyło się uroczyste otwarcie, w którym uczestniczył premier Litwy Saulius Skvernelis.

Wraz ze studentami i wykładowcami dyżury na targach edukacyjnych pełnili dyrektor Filii UwB – dr hab. Adam Doliwa, prof. UwB oraz zastępca dyrektora – dr Arkadiusz K. Bieliński. Stoisko Wydziału Ekonomiczno-Informatycznego odwiedziła także Urszula Doroszewska – Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny RP w Republice Litewskiej.