Nowa internetowa odsłona UwB

Data wydarzenia 30-09-2015

Wraz z nowym rokiem akademickim rusza nowa strona internetowa Uniwersytetu w Białymstoku.

Przede wszystkim nowy jest layout, czyli konstrukcja graficzna oraz techniczne rozwiązania. Strona została bowiem zbudowana wedle najnowszych, obowiązujących standardów, dostosowana do urządzeń  mobilnych i przyjazna osobom niedowidzącym.

Treść nadal podzielona jest na strefy, odpowiadające indywidualnym potrzebom grup użytkowników: uniwersytetu, kandydatów, studentów, przedsiębiorców, pracowników. Tu nie wprowadzaliśmy wielu zmian, aby nie robić chaosu.

Nowością jest strefa na skróty – to tu znajdziemy m.in. Uniwersyteckie Centrum Przyrodnicze im. Prof.  Andrzeja Myrchy, Centrum Edukacji Ustawicznej, Biuro Karier.

W trakcie funkcjonowania strony będziemy uzupełniać kolejne zakładki i  aktualizować treści, a wkrótce dostosują się  do tego i wydziały.

Mamy nadzieję, że nowa strona będzie działać sprawniej i łatwiejsze stanie się wyszukiwanie potrzebnych informacji.

Ewentualne uwagi prosimy zgłaszać do:

Emilian Aksiucik

webmast@uwb.edu.pl