Nowy Jedwabny Szlak - otwarte seminarium z gośćmi z Chin 14 listopada

Data wydarzenia 10-11-2016

Wydział Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku oraz Katedra Ekonomii Politycznej zapraszają na otwarte seminarium naukowe „Nowy Jedwabny  Szlak. Perspektywa Polski i Chińskiej Republiki Ludowej”. Spotkanie odbędzie się 14 listopada (poniedziałek) o godz. 11.30 w sali 221 w siedzibie wydziału (ul. Warszawska 63).

Jednym z referentów będzie prof. Yang Minghong z Sichuan University, który opowie o wynikach badań dotyczących Nowego Jedwabnego Szlaku. W czasie seminarium wystąpią także przedstawiciele Wydziału Ekonomii i Zarządzania UwB, a także Międzynarodowego Chińskiego i Środkowo-Wschodnioeuropejskiego Instytutu Logistyki i Nauk o Usługach, działającego przy Politechnice Białostockiej.