Pracownicy UwB w konkursie na Osobowość Roku

Data wydarzenia 23-01-2018

Dr Katarzyna Sztop-Rutkowska z Wydziału Historyczno-Socjologicznego oraz prof. dr hab. Piotr Jaranowski z Wydziału Fizyki zostali nominowani w kategorii ”Samorządność i społeczność lokalna” do tytułu Osobowość Roku. Pierwsza tura głosowania trwa do 15 lutego. Zachęcamy do głosowania

 „Gazeta Współczesna" i „Kurier Poranny” – organizatorzy plebiscytu –   chcą nagrodzić wybitne osoby, które w ubiegłym roku wyróżniły się i zasłużyły w swoich lokalnych społecznościach. Tytuły Osobowości Roku zostaną przyznane w czterech kategoriach: Działalność Społeczna i Charytatywna, Kultura, Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Biznes. Laureaci będą osobno wyłonieni w Białymstoku, Łomży, Suwałkach oraz w powiatach województwa podlaskiego. Następnie zwycięzcy zmierzą się w finale wojewódzkim.

Pierwszy, powiatowy etap głosowania już się rozpoczął, a zakończy się w czwartek, 15 lutego, o godz. 20. Zachęcamy do oddania głosu na pracowników Uniwersytetu w Białymstoku:

Dr Katarzyna Sztop-Rutkowska, Fundacja SocLab, nominowana za angażowanie społeczności lokalnej w wartościowe inicjatywy (SMS pod nr 72355 o treści ORS.45),

Prof. dr hab. Piotr Jaranowski -  nominowany za udział w przełomowym odkryciu fal grawitacyjnych ( SMS pod nr 72355 o treści ORS.6).

 Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.  Głosowanie w wojewódzkim finale i rozpocznie się w poniedziałek, 19 lutego, i potrwa do środy, 28 lutego, do godz. 20.  

Zwycięzcy otrzymają statuetki i dyplomy, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali.


Więcej: http://www.poranny.pl/plebiscyty/a/osobowosc-roku-2017-glosowanie-rozpoczete,12760922/