Warsztaty finansowe dotyczące programu Horyzont 2020

Data wydarzenia 22-03-2019

Co trzeba wiedzieć, żeby prawidłowo skalkulować budżet, zrealizować i rozliczyć projekt w H2020

Uniwersytet w Białymstoku we współpracy z Regionalnym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE w Białymstoku oraz Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UW zaprasza na warsztaty finansowe dotyczące programu Horyzont 2020, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii związanych z wynagrodzeniami w Horyzoncie.

Termin: 10.04.2019 r. godzina 10:45 - 15:30

Miejsce spotkania: Rektorat Uniwersytetu w Białymstoku, ul. Świerkowa 20B, Sala Posiedzeń nr 208

Zakres warsztatów:

• Omówienie poszczególnych kategorii kosztów i zasad ich kwalifikowalności, ze szczególnym uwzględnieniem kosztów osobowych
  • Zasady dofinansowywania projektów
  • Kalkulacja budżetu i wypełnianie tabeli budżetowej we wniosku projektowym
  • Raporty, płatności, audyty

Warsztaty poprowadzi ekspert KPK - Barbara Trammer.

W związku z dofinansowaniem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego spotkanie jest bezpłatne.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: http://rpkbialystok.pb.edu.pl/

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!