Wydział Ekonomii i Finansów zaprasza na Szkołę Letnią “Finance for Five plus”

W ramach projektu Szkoła letnia “Finance for Five plus” Wydział Ekonomii i Finansów zorganizuje drugą edycję międzynarodowej szkoły letniej z zakresu finansów. Jej formuła przewiduje cykl wykładów w języku angielskim – łącznie 72 godzin wykładów, po 12 godzin w każdym z pięciu obszarów: finansów międzynarodowych, finansów UE, finansów publicznych, finansów lokalnych, finansów przedsiębiorstw, plus zajęcia z: Eko-Ekonomii.

Szkoła realizowana będzie w dniach 6 - 17 września 2021 r. (od poniedziałku do piątku), online, poprzez platformę MS Teams.

Opłata za uczestnictwo w szkole letniej wynosi 600 zł (liczba miejsc wynosi 25).

Uczestnicy otrzymają wszelkie materiały oraz certyfikat ukończenia Szkoły.

Studentów zainteresowanych uczestnictwem w Szkole prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres financeforfive@uwb.edu.pl najpóźniej do 16 lipca br.

Formularze dostępne są na stronie: summerschoolfinanceforfive.

Dodatkowe szczegóły na stronie Szkoły: summerschoolfinanceforfive.uwb.edu.pl

Kontakt: financeforfive@uwb.edu.pl