Znamy laureatów okręgowego etapu IV Olimpiady Wiedzy o Mediach

Data wydarzenia 19-12-2017
15 grudnia na Uniwersytecie w Białymstoku odbyły się zawody okręgowe IV edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach. Ich regionalnym organizatorem był m.in. Międzywydziałowy Instytut Kulturoznawstwa i Sztuki UwB. W tym roku do testu podeszło 55 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z regionu. Najwyższą liczbę punktów zdobyli: Jakub Kruszewski, Paweł Pigiel, Kamil Kurajew, Sylwia Stypułkowska, Piotr Grusza, Dominika Jolanta Fabiszewska, Marcin Łukaszewicz, Bartłomiej Bałdowski, Anna Katarzyna Paszko, Kamil Matuk. Gratulujemy!
Test odbył się o godzinie 12:15 w sali 47  na Wydziale Filologicznym UwB. Nagrody rzeczowe ufundował nasz uniwersytet, natomiast trzy osoby z najwyższym wynikiem otrzymały staże w TVP Białystok, a zdobywcy miejsc 4. i 5. - staże w Kurierze Porannym/ Gazecie Współczesnej. Cała dziesiątka przeszła do etapu centralnego olimpiady i w marcu będzie walczyć o cenne nagrody oraz indeksy na uczelnie w całej Polsce.