V miejsce na Akademickich Mistrzostwach Polski w Futsalu (półfinał B).

Dużym sukcesem okazał się udział naszej drużyny w Akademickich Mistrzostwach Polski w Futsalu (półfinał B). Turniej odbył się w Warszawie w dniach 25-28.01.2019. Nasza drużyna otarła się o wejście do pierwszej czwórki, przegrała w ćwierćfinale z zespołem Politechniki Łódź, wygrana dawała awans do Finału Krajowego. W drodze o piąte miejsce pokonalismy w rzutach karnych zespól SGH Warszawa i Warszawski Uniwersytet Medyczny. Ostatecznie nasi zawodnicy zajęli bardzo wysokie V miejsce. Gratulacje i podziękowania zespołowi za godne reprezentowanie barw naszej uczelni.

Skład:

Jakub Bogusz, Kamil Kropiewnicki, Piotr Maliszewski, Tomasz Billewicz, Adrian Śliwonik, Adrian Górski, Tararuj Sylwester, Iwaniuk Bartosz, Samoilik Łukasz, Iwaniuk Karol.

Trener Marcin Milczunas