Biuro Karier

Akcja Biura Karier UwB eksperci studentom i absolwentom

Zachęcamy do oglądania filmików nagranych przez naszych ekspertów :)

Zajrzyj na naszego FB - tam mamy filmiki naszych eskpertów:

Monika Kliber - certyfikowanego coacha, instruktora pisania ekspresywnego, trenera warsztatów i metody Journal to the Self ®.
"Uczę jak przez pisanie ekspresywne i prowadzenie dziennika być dla siebie przyjacielem, poznawać siebie, zarządzać emocjami i żyć twórczo".- Monika Kliber

MONIKA KLIBER

Wojciech Winogrodzki - Niesamowite doświadczenie i charyzma, człowiek który o zatrudnianiu i prowadzeniu firmy wie niemal wszystko Na nasze zaproszenie z cyklu "Eksperci studentom i absolwentom" zgodził się nagrać dla Was przesłanie, kilka słów o tym co ważne jest w ścieżce kariery każdego z nas Posłuchajcie z uwagą dr inż. Wojciecha Winogrodzkiego
Prezesa Zarządu T-matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o., wiceprezesa Zarządu Podlaskiego Związku Pracodawców.

WOJCIECH WINOGRODZKI

Maciej Stefanowicz - nasz uniwersytecki pasjonata sportu postara się Was zarazić energia i zmotywować do podjęcia aktywności fizycznej, która jest teraz najlepszym lekiem na stres.
Nauczyciel z SWFiS UwB ,trener personalny - IG silny_maciek

MACIEJ STEFANOWICZ

Katarzyna Gdula - Wiceprzewodnicząca Parlamentu Studenckiego UwB

KATARZYNA GDULA

Beata Skowrońska - psycholog, psychoterapeuta. Prowadzi terapię indywidualną, par i rodzinną w nurcie neurolingwistycznej psychoterapii, ericksonowskim, a także hipnozy regresyjnej. Terapeuta metody ustawień systemowych. Akredytowany life i biznes coach, i superwizor coachingu. Konsultant kariery i ekspert ds. przedsiębiorczości w projektach outplacementu.

Beata odpowiada na Wasze pytania, które do nas wysłaliście.

To nagranie jest pierwszym z trzech, dziś o lęku........posłuchajcie :)

BEATA SKOWROŃSKA 1

Nagranie drugie o karierze w czasie pandemii!

BEATA SKOWROŃSKA 2

Nagranie trzecie o tym, jak organizować sobie czas?

BEATA SKOWROŃSKA 3

Grzegorz Zawadzki - nauczyciel sztuk walki w klubie Aikido Koga Dojo. Do tego jest też studentem naszej uczelni na kierunku Socjologia Ma Wam do powiedzenie ciekawe rzeczy o sporcie i stresie:)

GRZEGORZ ZAWADZKI